Staff

Staff jump
Alex Fixsen
Alex Fixsen
Instructor, tandem master, pilot

Anja Cramer
Anja Cramer
Administration staff

Arjan Polman
Arjan Polman
Trainee

Aurylinn Hoekstra
Aurylinn Hoekstra
Trainee

Cas Gerritsen
Cas Gerritsen
Instructor, tandem master, cameraman

Danny Liemburg
Danny Liemburg
Administration staff

Dirk Stolp
Dirk Stolp
Tandem master

Douwe Scholma
Douwe Scholma
Packer

Ebru Bagir
Ebru Bagir
Administration staff

Edel Carberry
Edel Carberry
Trainee

Gary Smith
Gary Smith
Instructeur, FS coach, tandem master

Ger Pols
Ger Pols
Scenic flight pilot

Gerben Dijkstra
Gerben Dijkstra
Trainee

Geza Jaminon
Geza Jaminon
Scenic flight pilot

Hans van Marrewijk
Hans van Marrewijk
Instructor, tandem master, cameraman

Henk Post
Henk Post
Instructor, tandem master

Iwan Spilker
Iwan Spilker
Chief instructor, tandem master

Jan Boyen Rienks
Jan Boyen Rienks
Pilot, owner

Jasper Rienks
Jasper Rienks
Pilot

Jo Oosterveer
Jo Oosterveer
Rigger

Job van der Meer
Job van der Meer
Administration staff

Joris Hoogendoorn
Joris Hoogendoorn
Tandem master

Kevin McEnerney
Kevin McEnerney
Packer

Leo Meerema
Leo Meerema
Tandem master

Leonie Schellekens
Leonie Schellekens
Administration staff

Maarten Smeets
Maarten Smeets
Packer

Marcel Dubois
Marcel Dubois
Scenic flight pilot

Martin van de Brakel
Martin van de Brakel
Tandem master

Martine van den Berg
Martine van den Berg
Instructor, manifest

Matthijs Groot
Matthijs Groot
Tandem master

Mirjam Verweij
Mirjam Verweij
Manifest

Niek de Winter
Niek de Winter
Trainee

Olga Bruin
Olga Bruin
Administration staff

Peter Leemeijer
Peter Leemeijer
Tandem master, cameraman

Rachel van Kruijssen
Rachel van Kruijssen
Trainee

Remon van der Zwaag
Remon van der Zwaag
Tandem master, cameraman

René Terstegen
René Terstegen
Packer

Roberval Bottacini
Roberval Bottacini
Packer

Rutger Land
Rutger Land
Scenic flight pilot

Rutger Platenburg
Rutger Platenburg
Instructor, tandem master, cameraman

Stephanie Sanchez
Stephanie Sanchez
Administration staff

Susa Serra
Susa Serra
Rigger, packer, instructor

Tim van Hoek
Tim van Hoek
Administration staff

Tjalle den Ouden
Tjalle den Ouden
Instructor, tandem master, cameraman

Toine Kersten
Toine Kersten
tandem master

Vincent Havenstroom
Vincent Havenstroom
Chief pilot

Xander Stewart
Xander Stewart
Trainee

Yvon Lodewijks
Yvon Lodewijks
Manifest

Yvonne Janssen
Yvonne Janssen
Packer